Lakiernia proszkowa w Warszawie

Malowanie proszkowe konstrukcji stalowych i innych

Lakiernia proszkowa Vi-Kolor z okolic Warszawy funkcjonuje od ponad 14 lat, a zasięg naszego działania obejmuje zarówno rynek lokalny, jak i krajowy. Świadczymy usługi zgodnie ze standardami G.S.B. i Qualicoat, a wszystkie etapy cyklu technologicznego spełniają najwyższe światowe wymogi w zakresie technologii malowania proszkowego.

Posiadamy opinię rzetelnej i uczciwej firmy, świadczącej usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy szeroki wachlarz usług – od piaskowania metali po lakierowanie i malowanie proszkowe różnego typu komponentów i konstrukcji stalowych. Zajmujemy się m.in. lakierowaniem i malowaniem felg aluminiowych oraz stalowych. A także lakierowaniem proszkowym ogrodzeń i bram. Nasza lakiernia ma na wyposażeniu jedne z największych pieców do polimeryzacji lakieru w Polsce, gniazdo do obróbki chemicznej, umożliwiające kompleksową obróbkę powierzchni aluminiowych, stalowych i ocynkowanych oraz komorę do obróbki strumieniowo-ściernej.

Lakierowanie proszkowe obejmuje:

  • Ogrodzenia, bramy, balustrady, schody
  • Akcesoria i części samochodowe, felgi, zderzaki do samochodów terenowych
  • Ramy rowerowe, części pojazdów, części i obudowy maszyn
  • Sprzęt AGD, obudowy sprzętu elektrotechnicznego
  • Regały sklepowe, grzejniki, oprawy oświetleniowe
  • Elementy elewacji, blachy obróbkowe, rynny, parapety place zabaw, metalowe meble ogrodowe i biurowe

Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci chętnie udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferowanych przez nas usług oraz dokonają wstępnej wyceny. Ostatecznej wyceny dokonujemy na miejscu, w naszej lakierni proszkowej w Warszawie.